Fodrad handväska i svart crocopräglat läder med detaljer i guldfärgad metall. Justerbar axelrem. Invändigt en mindre ficka. Märkt "CHLOE" samt numrerad. Längd ca 33 cm. Höjd ca cm. Bredd ca 9 cm. Dustbag.
Bruksslitage. Fläckar i fodret.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.