SIDEBOARD, Ib Kofod Larsen, 1900-talets andra hälft. Cites-intyg medföljer.

Rektangulär form, fronten med tre dörrpar med bakomliggande hyll och låd-inredning, fanerat med jakaranda, längd 240, bredd 45, höjd 76 cm.

Bruksslitage, mindre fanérskada och repor.

drnr; 18-282/15

Utropspris
8 000 SEK