CHAMPAGNEKYLARE, trä och mässing, 1800-talets mitt.

Stomme av mahogny. Randdekor av intarsia. Insats av mässing. På tre kulfötter. Höjd ca 42 cm.

Mindre slitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK