ESPRESSOMASKIN, Pavoni, 1900-talets fjärde kvartal.

Rostfritt stål med svarta plastdetaljer. Höjd 31 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad. Sladd med brännskada.

Utropspris
2 000 SEK