VÄGGAPPLIQUER, 1 par, smide, 1800-tal.

Genombruten dekor. För två ljus vardera. Höjd ca 53 cm.

Slitage. Något anlupen metall. Några bucklor och bristningar.

Proveniens

Har enligt uppgift hängt på Rosendals slott.

Utropspris
3 000 SEK