TAKLAMPA, Italien 1960-tal.

TAKLAMPA, Italien 1960-tal.

Stomme i mässing och teak. Rund glaskupa med opakt glas. Mässinglist. Höjd 69 cm. Diameter ca 40 cm.

Bruksslitage. Skada på sladdkåpan. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK