BESTICK, 30 snarlika delar, silver, gammalsvensk modell, 1900-tal. Total vikt ca 822 g.

5 bordsgafflar (20,5-21,5), bordskniv (23,5), bordssked (20,5), smörgåsgaffel (15,5), 2 teskedar (14), 5 kaffeskedar (14), 14+6 mockaskedar (9,5-10,5) samt smörkniv (17).

Mindre slitage.

Utropspris
3 000 SEK