CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad, Frankrike 1900-talets mitt.
Runda, bladformade hänklar. Bär gravyr VIe RALLYE INTERNATIONAL DES ROUTES DU NORD 11 ET 12 FEVRIER 1956 COUPE DE L'AUTOMOBILE CLUB DE CHAMPAGNE. Höjd 22,5 cm.
Slitage, repor, bristning vid mynningen, intryckningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.