SOFFA, "Flytande form", Eric Sigfrid Persson.

Lösa plymåer med röd skinnklädsel, stomme av aluminium. längd ca 305 cm.
Extra armstöd medföljer.

Bruksslitage, repor, märken, lädret ställvis slitet.

Utropspris
5 000 SEK