Märkt: G-33 BERGBO MAX 25W. Svartlackerat stål. H 124. Modellen tillverkad i USA under namnet "Grashopper".
Slitage, repor, fläckar och bucklor. Slapp skärm. Strömbrytare trasig. Ej funktionstestad.