HANS FRODE, blandteknik, 2009.
"Forgivness is the light, fear is the limit". Total mått 86 x 60 cm. Sladd medföljer.
Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad. Slända med lagning på ena vingen.
Köpt på utställningen Parallel you-niverse Hans Frode 9 maj-15 september 2009.