Matgafflar, tolv st (17,5 cm)
Matknivar m. blad i rostfritt stål, tolv st (21 cm)
Matskedar, tolv st (18 cm)
Förrättsgafflar, trettio st (14 cm)
Förrättsknivar m. blad i rostfritt stål, tolv st (18 cm)
Dessertskedar, tolv st (14 cm)
Teskedar, tolv st (10,5 cm)
Smörknivar m. blad i rostfritt stål, tolv st (17 cm)
Uppläggningssked, 20 cm
Såssked, 17 cm
Matsked i modell Olga, 18 cm
Dessertskedar i modell Olga, sex st, 14 cm
Bruksslitage, ställvis hårt. Repor.