VASER, 2 st, glas. En signerad "Orrefors Lindstrand 2168" och en med "Skruf". 1930-tal

Klart glas, graverad och slipad dekor. Höjd 21,5 och 18,5 cm.

Smärre slitage och repor, en med kantskada.

Utropspris
150 EUR