Modell "Too Hot to Handle" från Resort collection -11. Vitt läder, detaljer i gulmetall. Dustbag medföljer. Längd 37, bredd ca 16, höjd (utan handtag) 28 cm.
Lättare bruksslitage. Smärre repor och fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.