Fodrad hoboväska i läder med detaljer i gulmetall. Med justerbar axelrem, kan även bäras som crossbody.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt med logo samt "Etienne Aigner" på plakett.
Bredd 41,5 cm, höjd 48 cm, djup 12 cm.
Repor, bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.