Tolv djupa tallrikar, sexton små mattallrikar, sexton större mattallrikar, tolv små assietter, tolv större assietter, tolv kaffekoppar med fat, tre tekoppar med fat, ett par ljusstakar, tre uppläggningsskålar, kaffekanna, gräddsnipa, sockerskål, såsskål.
Bruksslitage. Ca två delar med nagg (assietter nr 1087), ca två delar med sprickor (kaffekoppar nr 1035), ljusstakar med lagningar.