BORDSLAMPA, SKÅL samt FAT Inger Persson Rörstrand

Glaserat stengods, signerade, lampans höjd inklusive skärm 31 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, en skål med nagg.

Utropspris
2 000 SEK