EINAR VON STROKIRCH, 23 st, akvareller, signerade.

Uniformsmotiv från Västgöta-Dals regemente samt Hallands regemente. Modeller från bla 1790 och 1923. Ca 32 x 24,5 cm. Oramade.

Gulnade.

Utropspris
5 000 SEK