PIGTITTARE, Johan Magnus Beurling (1750-1808), Hallmästare Stockholm och Norrköping.

Mahogny. En låda. Vippbar spegel. Längd 31. Bredd 20. Höjd 36 cm.

Slitage. Några repor och märken. Mindre fanerskada.

Utropspris
2 000 SEK