Smycken
596098

COCKTAILRING, sterlingsilver 925, delvis förgylld. Total vikt ca 17 g.

Vita och röda fasettslipade stenar i genombruten fattning med triangelformad ram.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK