Jakaranda. Runt bord med två iläggsskivor, 6 stolar med skinnklädd sits. Bord, diameter 110, höjd 73, iläggsskivor à 45 cm. Stolar brännmärkta Troeds Bjärnum.
Slitage. Repor och märken på sitsar.
Dnr 4.10.18-7841/14