MATGRUPP, 7 delar, Troeds, Bjärnum. 1960-tal. CITES-intyg medföljer.

Jakaranda. Runt bord med två iläggsskivor, 6 stolar med skinnklädd sits. Bord, diameter 110, höjd 73, iläggsskivor à 45 cm. Stolar brännmärkta Troeds Bjärnum.

Slitage. Repor och märken på sitsar.

Dnr 4.10.18-7841/14

Utropspris
4 000 SEK