MIHAIL SIMEONOV, collage med blandteknik, signerad, daterad.

Komposition. 92 x 82.

Ramen i plexiglas med sprickor och hål. Fuktskador, fläckar, vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
6 000 SEK