Pulverlackerad stål. Höjd 45 cm. Märkt Form Us With Love samt numrerad 12/12. Brochyr/affisch för Andreas Eriksson Collection medföljer.
Repor.
Framtagen till utställningen “Form us with love – Market” som ägde rum på Birger Jarlsgatan 15 under Möbelmässan 2013.