SERVISDELAR, porslin, 66 delar, "Blå vifte", Royal Copenhagen.
12 st mattallrikar,
12 st djupa mattallrikar,
12 st förrättstallrikar,
12 st brödfat,
12 kaffekoppar med fat,
4 st serveringsskålar i olika storlekar,
1 st såssnipa,
1 st terrin,
Bruksslitage. Några med nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.