12 bordsgafflar
12 bordsknivar
12 bordsskedar
1 soppslev
1 såssked
1 potatissked
1 kompottsked
1 uppläggningsgaffel
1 osthyvel
1 syltsked
9 efterrättsgafflar
9 efterrättskniv
10 smörknivar
12 kaffeskedar
12 efterrättsskedar
9 assiettgaffel
Smärre slitage, repor och anlöpningar