FISKSERVIS, 14 delar, porslin, "Fish", Johnson Bros, England.

12 mattallrikar, oval form, i par nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7, längd 26 cm.
1 Uppläggningsfat, längd 40,5 cm.
1 Fat, längd 20 cm.
Serien tillverkades mellan 1955-76.

Bruksslitage, 6 tallrikar med nagg/avslag ett av dessa med spricka.

Utropspris
1 500 SEK