SOPPSLEV, silver, Johan Petter Grönvall, Stockholm 1827.

Oval skål. Svärtat svarvat skaft. Stämplat monogram. Längd 44 cm.

Några mindre bucklor. Skaft med smärre ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK