Nionde, trettonde, fjortonde, femtonde, sextonde, sjuttonde, adertonde, tjugondeförsta årgången. Med ett flertal handkolorerade planscher i varje årgång. Samtida halvband av skinn.
Slitage, fläckar, smärre skador på bokbanden, några med enstaka lösa sidor, ej genomgångna.