MATSILVERUPPSÄTTNING, 31 delar, nysilver, modell "Diplomat", ca 1960-tal.

6 bordsknivar, 6 bordsgafflar, 6 bordsskedar, 6 smörgåsknivar, 6 smörgåsgafflar, såsslev.

Slitage.

Utropspris
1 200 SEK