TAKLAMPA, JL340, Juha Leiviskä, Valaisinpaja Oy, Artek. Modellen formgiven 1968.

Vitmålad aluminium. Skärmens diameter 36,5 cm. Etikettmärkt.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR