5 par gavlar.
28x29x två par.
50x28 ett par.
75x18 ett par.
100x18 ett par.
50x18 1 st.
3 lådsektioner med två lådor i varje sektion. Längd 78 cm. Bredd 30cm. Höjd 9 cm. x 3 st.
4 st hyllplan, 58x20.
12 st 78x20 cm.
Bruksslitage. . Märken och repor. Fanérskador.