12 matgafflar 12 bordsgafflar 12 fiskgafflar 12 kakgafflar 12 matknivar 12 bordsknivar 12 fiskknivar 12 matskedar 12 bordsskedar 12 teskedar 4 serveringsskedar samt 1 serveringsgaffel.
Schatull med 3 lådor.
Slitage, repor, anlöpningar.