ASKOPPAR, 4 st, metall och glas, bl.a. "Ultima15", Design: B. Ljungberg & H. Bäckström.
50-tals askoppar för pokerspel i emaljerad metall i glada färger; ”Ultima15”, 15x15cm i aluminium; spelaskoppar i glas samt grön dekor i bården, diam 7,5 cm; samt askopp dekorerad med hund.
Slitage, enstaka skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.