LÅDOR FÖR SPRIT, 3 st, Ab Vin & Spritcentralen, 1900-talets första hälft.

Rektangulär form med lock och underliggande inredning. Längd 87, bredd 45, höjd 34.

Bruksslitage samt skador. Rost.

Utropspris
2 000 SEK