GITARR, akustisk, AB Herman Carlson Levin, Göteborg, 1900-talets andra hälft.

Modell No LG-17, märkt 4171120. Nylonsträngad. Svart hardcase medföljer. Längd ca 97 cm.

Bruksslitage. Märken. Fläckar. Greppbrädans övre band med nötskador.

Utropspris
2 000 SEK