Pokal, G.A.B, h 17, ca 180gr. Skål, K.Andersson, 1927, inskription, h 11, ca 140gr. Skål, C.G.H, diam 12, ca 100gr. Klädborste, importstämplar, adligt vapen ingraverat, l 16.
Stötskador och smärre repor.