BORDSLAMPA, jugendstil, Verrerie Michel, omkring 1900-talet mitt.

Färgat glas med dekor av blommor. Två ljuspunkter. Höjd 41 cm.

Bruksslitage, avslag och nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK