KRISTALLPLAFONDER, 2 st, 1900-talets mitt. Höjd 13-15 cm.

Diameter 26-31 cm.

Kristaller med obetydliga nagg och en glasskada, delar medföljer. Sedvanligt slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
200 EUR