PENSTÄLL OCH BLÄCKHORN, porslin, Sèvres, Frankrike, 1800-/1900-tal.

Dekor av förgyllda girlander mot grön botten. Bläckhorn av porslin. Penställets längd 24 cm. Bläckhornets höjd 7,5 cm

Slitage. Några repor.

Utropspris
2 000 SEK