BARNCYKEL, kring sekelskiftet 1800/1900.

3 hjul. Svartmålad metallstomme. Längd ca 98 cm. Sitthöjd 57 cm, tot höjd 77 cm.

Skador och slitage, rost, löst sittande sadel.

Utropspris
1 500 SEK