BONBONJÄR, porslin, Tyskland, 1900-talets mitt.

"Count Brühl". Sittande man med skål målad med sommarblommor. Höjd 18. Längd 26 cm.

Någon obetydlig repa. Lagning på brätte.

Utropspris
2 000 SEK