Alphonse Birck

(Storbritannien, 1859-1942)
Alphonse Birck
(Storbritannien, 1859-1942)

ALPHONSE BIRCK, olja på duk, signerad.

Nordafrikanskt gårdsmotiv. 43 x 53 cm.

Krackeleringar. Uppfordrad på duk.

Utropspris
13 000 SEK