HERRARMBANDSUR, stål och guld på stål, IWC, International Watch Co, Schaffhausen.

Med stavindex och datumfunktion, diam 3,5 cm. Armband av svart läder.

Slitage, repor, fungerar vid inläming men för fortsatt funktion ansvaras ej.

Utropspris
6 000 SEK