BREVKNIV samt PÅPETARE, sterlingsilver, Georg Jensen, Danmark 1933-44. Vikt 41 gr.

Påpetare, modell Pyramid, längd 8,5. Brevkniv, längd 16.

Bruksslitage. Brevkniv m inskription och nagg i spetsen.

Utropspris
1 500 SEK