BORD OCH 4 STOLAR, Edsbyverken, bla mönster "Virrvarr" av Sigvard Bernadotte, 1900-talets andra hälft.

Stolar "Fanett". Bord med Perstorpsskiva "Virrvarr" av Sigvard Bernadotte. Längd 120, bredd 75, höjd 68 cm.

Slitage, repor, märken.

Utropspris
3 000 SEK