SCHACKBRÄDE MED PJÄSER, 33 delar, alabaster, 1900-talets andra hälft.

Bräde 39 x 39 cm. Pjäsernas höjd 5 - 8 cm.

Repor och mindre nagg. En pjäs lagad.

Utropspris
2 000 SEK