IKON, äggtempera och metallpigmentfärg på trä, Ryssland, 1900-talets första hälft.

Helige Nikolaus Undergöraren. 35,5 x 31 cm.

Skador, krackeleringar, färgbortfall, restaurerad.

Utropspris
300 EUR