HANDVÄSKA, Bottega Veneta

HANDVÄSKA, Bottega Veneta

Brunt krokodil skinn fodrad med brun mocka. Knäppes med tryckknapp upptill. Handtag i form av grov fläta. Ett fack på vardera kortsida. Invändigt ett mindre fack med dragkedja. Numrerad. 30 x 25 x 17 cm

Obetydligt bruksslitage

Materialbeskrivning samt dustbag

Utropspris
35 000 SEK