Lila monogram vernis med bruna skinndetaljer. Utvändigt stort fack. Fodrad med lila skinn, invändigt två fack samt nyckelhållare "d-ring". Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in spain" och numrerad. 40 x 32 x 15 cm. Dustbag medföljer.
Mindre slitage