8 bordsgafflar, 7 bordsskedar, 5 bordsknivar, 4 kaffeskedar, 1 serveringssked, 1 såssked, 1 fruktkniv, 6 små gafflar längd 12cm. 2 små gafflar i modell svensk spets i nysilver medföljer.
Bruksslitage. Repor. Knivar med blad i rostfritt stål ej inkluderade i vikt.